Українці найімовірніше перестануть переводити годинники на зимовий та літній час. Прогнозує голова Верховної Ради Володимир Литвин. Водночас посадовець заявив, що внаслідок такого рішення бюджет держави втратить триста мільйонів гривень.

Відповідний законопроект зареєстровано у парламенті. За документом пропонують встановити на нашій території час другого часового поясу плюс 60 хвилин. Переводити годинники вперед і назад у Радянському Союзі почали в 1981-му задля економії електроенергії. Роблять це і громадяни більшості країн Європи. На початку літа перехід на зимовий час скасувала Російська Федерація. Днями її приклад наслідували в Білорусі.

"Є проект постанови і ми її приймемо, я думаю, про те, щоб не переходити. Щоб не переходити. Правда, це буде втрата на електроенергію в 300 млн грн", - заявив голова Верховної ради Володимир Литвин. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: вр зимнее время ubr отказ
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 930