Економіка Великої Британії і досі залишається в стані застою. Такі оцінки англійському господарству дають міжнародні аналітики. Уряд Туманного Альбіону також у хмарах не літає. Посадовці серйозно замислилися про впровадження плану економії.

"Перед нами велика та складна дорога, яку маємо пройти. Лише за останні кілька днів ми пережили борговий шторм у єврозоні, стрибок безробіття та падіння фондових ринків. Ми розуміємо, що нашу економіку доведеться піднімати із дна. Перше, що треба зробити, це скоротити дефіцит бюджету, аби зберегти домівки та роботу британців. А також щоби забезпечити стабільне зростання господарства в майбутньому", - вже заявив заступник прем'єр-міністра Великої Британії Нік Клег.

У Міжнародному Валютному Фонді вже переглянули прогноз на економіку Великої Британії. У МВФ кажуть, вже очевидно, що цього року ВВП Туманного Альбіону зросте на відсоток. А не на півтора, як прогнозували раніше. Наступного року англійська економіка також не зможе досягти, прогнозованих перед цим 2,3%. Натомість, збільшиться тільки на 1,6%.

"Все зараз вказує на те, що країну може накрити чергова хвиля кризи. Ми не хочемо, щоб лідери єврозони почали вживати заходів тільки після того, як в нашій країні станеться економічний колапс. Ми вже бачили на прикладі інших держав, що "після" - не працює, працюватиме тільки "до", - попередив екс-міністр фінансів Великої Британії Алістер Дарлінг.

Влада Великої Британії розраховує представити план економії вже наступного місяця. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: великобритания ubr план экономии
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 821