Чули мудрість: "Скільки сімей - стільки і мандрівок!"? Отож, бо вигадала її "Весела Корівка"! Та хіба це не правда: як тільки сонечко пригріє, усі шукають куди б поїхати веселою компанією - до замків, лісів, скель чи водойм.  І кожній команді мандрівників буде своє до смаку, одна не схожа на іншу у вподобаннях. Але є те, що усі візьмуть з собою у мандрівку - смачні та корисні, зручні та поживні - плавлені сири "Весела Корівка".

"Весела Корівка", як улюблений сімейний бренд, не могла залишитись осторонь і представляє свою цікаву онлайн-пригоду - mandruemo.com.ua

Усі, хто вже готовий збирати валізи або тільки роздумує, може пережити справжню мандрівку онлайн - питання тесту-квесту це звичайні рішення, що приймають в дорозі: що захопите про всяк випадок, де зробите привал, яку музику оберете на час мандрівки?

Немає правильних чи неправильних відповідей, лише зміна поворотів маршруту. У кінці маршрут покаже результат - кілька точок маршруту веселої подорожі Україною, що сподобаються саме вашій команді мандрівників!

Усі, хто поділиться результатом тесту-квесту, беруть участь у розіграші чималих наборів сирків "Весела Корівка" та щонеділі мають шанс отримати одну із 5-ти дизайнерських подушок-іграшок.

Під кожен результат тесту ми разом з українським дизайнером розробили серію корівок-мандрівниць. Вони допоможуть зробити яскравою мандрівку і завжди будуть звати до нових пригод!

Корівка чекає на mandruemo.com.ua!

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: весела корівка
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 273