ЖК Comfort City

На сьогодні у Запоріжжі немає більш гучного ім'я забудовника, ніж Sensar. У хорошому сенсі слова. Бо нещодавно сталося відкриття нового житлового комплексу забудовника у місті — Comfort City. Відтепер 225 квартир на будь-який смак повністю готові для життя. В більшості з них вже живуть запоріжці та насолоджуються власним простором і комфортом. 

У компанії великі плани, спрямовані на благоустрій Запоріжжя та покращення його житлового фонду. Вже повним ходом йдуть роботи над будівництвом нового проєкту — ЖК KVARTAL. 

Процес будівництва ЖК KVARTAL

ЖК KVARTAL 

3 роки такої успішної діяльності в нашому місті ми не могли обминути просто так. Тож знайшли нагоду поспілкуватися з Марком Марченком, генеральним директором забудовника Sensar, та Оленою Бартуль, директором компанії та керівником відділу продажу, та розпитали у них про секрети успіху розбудови комфортного життя для запоріжців.

Генеральний директор компанії Sensar Марк Марченко

Хотілося б запитати про початок. Марко, як взагалі народилася ідея виходу на ринок нерухомості в сегменті високоповерхових житлових комплексів?

Марк: Насправді, все просто. По-перше, я з дитинства цікавився будівництвом, бо мій тато займався цією справою. Тож, мабуть, це у мене в крові. Ну і не менш важливий чинник — усім знайомий принцип: є попит – є і пропозиція. Бо для запоріжців питання «Де жити?» – дійсно нагальне питання. Ми проаналізували ринок нерухомості у Запоріжжі та зрозуміли, що не так просто знайти житло, яке б було комфортним і повністю відповідало потребам людей. Так з’явилася ідея займатися оновленням житлового фонду міста, і як результат — рішення створити багатоквартирний будинок Comfort City.

Чому старт саме з Comfort City? Що вкладали в концепт назви нового житлового комплексу?

Марк: Ми хотіли, щоб сама назва говорила за себе. Щоб вона відображала нашу ідею — створити для запоріжців комфортні умови для життя. Починаючи з планування та закінчуючи прибудинковою територією та інфраструктурою. Тому обрали таку просту, але і дуже містку назву — Comfort City.

Директор компанії Sensar та керівник відділу продажу

Гадаємо, для такого масштабного проєкту потрібна була велика команда. Як була організована її робота? 

Олена: Головна стратегія нашої команди — відкритість. Так у нас працюють всі: менеджери, юристи, маркетологи та будмайданчик. Наш офіс продажу завжди відкритий для консультацій. А документацію забудовника та дозволи на будівництво може вивчити кожен охочий, бо вони у вільному доступі. Наші клієнти також можуть завітати на екскурсію по будівництву та ознайомитись з усіма технологіями наочно. І головне — ми бачимо результати такої стратегії — забудовнику Sensar довіряють. 

Ви зазначаєте у себе на сайті, що ставите для себе задачу створювати унікальні об’єкти та житлові комплекси. Власне, про які такі унікальні об’єкти йдеться? 

Олена: Давайте проаналізуємо всю концепцію будівництва забудовника Sensar. Ми обираємо зручну для життя локацію з транспортною розв’язкою та розвиненою інфраструктурою. Ми обираємо цегляну технологію будівництва з повним утепленням, а це також і енергоефективність. Ми даємо широкий спектр планувань квартир з базовим ремонтом, щоб власник отримав квартиру вже готову під декоративне оздоблення. Забудовник Sensar надає можливість бути господарем у своїй квартирі з індивідуальним опаленням. Ми забезпечили наших клієнтів вікнами з високим рівнем шумоізоляції та енергоефективності. Наші житлові комплекси також мають закриту територію з відеооглядом та охороною, паркомісця із зарядками для електрокарів та дитячі майданчики. Саме тому наші клієнти обирають нас, бо ми надаємо абсолютно новий рівень, нову якість життя. 

Але шаблонні будинки будувати простіше. Чому так? Чому обрали такий напрямок? 

Олена: Ну я вам так відповім: якщо компанія ставить перед собою задачу бути лідером, бути першими, то про жоден шаблон не має бути розмови. Звісно, ми бажаємо виділятися, ми бажаємо бути впізнаваними. Тому застосовуємо яскраві кольори та оригінальні архітектурні рішення. Щоб кожен, проходячи повз наші проєкти, міг сказати: «Ця новобудова — від забудовника Sensar». 

Щодо лояльності влади, на скільки тут ситуація критична, чи навпаки? 

Марк: Знаєте, ми займаємося гарною справою, тому до нас тягнуться гарні люди. Не зустрічали жодного спротиву від влади. Навпаки, ми відчуваємо підтримку і це нам дуже допомагає. І коли забудовник діє у юридичному полі, виключно згідно з усіма нормами будівництва і не дає приводів для перевірок, будівництво проходить без будь-яких перепон. 

Отримати дозвіл у комунальників на те, щоби мати індивідуальне опалення в будівлі, дуже непросто. Як вам вдалося це зробити? 

Марк: Якщо ви дієте згідно з нормами, то все — просто. Ми ж не йдемо в обхід закону. 

Ви маєте досить швидкі темпи будівництва. За 2 роки ви побудували Comfort City, на 6 місяців раніше, ніж було заплановано. І вже досягли вражаючих результатів у будівництві нового будинку в центрі міста — ЖК KVARTAL. Від чого залежить швидкість будівництва, чи є якісь секрети у забудовника Sensar? І чи вплинув карантин на процес? 

Марк: В нас часто питають, у чому секрет дострокового будівництва? Можу сказати, що головна причина – у нашому бажанні завоювати та виправдати довіру запоріжців. А від цієї мети вже будується подальша робота: з ретельного планування будівництва, із залучення першокласних професіоналів та сучасної техніки, а також з опрацювання ризиків, типу таких, що піднесла нам пандемія. Не менш важливою причиною успішної реалізації наших проєктів є залучення інвестицій. Ми робимо все необхідне, щоб наші інвестори довіряли забудовнику та мали змогу вигідно інвестувати у розбудову сучасних ЖК у Запоріжжі.

команда Sensar

Власне, ім’я заробити — складно, втримати репутацію так само — непросто. Що робите в цьому напрямку? 

Олена: Ми абсолютно усвідомлюємо, що разом з будинком, разом з поверхами ми будуємо і репутацію також. І для нас це — дуже цінно. Репутація — річ крихка, і над нею потрібно працювати кожен день. Ми не збираємося спочивати на лаврах: здали достроково житловий комплекс Comfort City — які ми молодці. Ні. Працювати над репутацією та утримувати її на гідному рівні треба щодня. Що ми і доводимо своїми наступними проєктами.  

Команда — наскільки важлива ця складова у вашій діяльності? 

Марк: Найцінніший ресурс — це люди. Це те, що я ціную найбільше — мою команду. Для масштабних проєктів потрібна команда висококласних фахівців. Команда професіоналів, які так само закохані у свою роботу, як я. І у мене, на щастя, вона є.

команда Sensar 

Які плани на майбутнє у забудовника Sensar? 

Олена: Плани — моє улюблене питання. Плани у забудовника Sensar амбіційні та масштабні. Сьогодні ми працюємо над проєктуванням ще чотирьох житлових комплексів. Восени планується старт будівництва одного з них. А наприкінці року нас усіх очікує презентація проєкту, який, я впевнена, вразить і своєю концепцією, і своїми масштабами. 

Марк: І я додам, що в цілому в наших планах розвивати рідне місто, робити його більш комфортним і привабливим для молоді. Ми дійсно ставимо для себе амбітні цілі й спрямовуємо всі свої зусилля, щоб зробити Запоріжжя не краще, а кращим. 

Тож чекаємо на успішну реалізацію цих планів у нашому місті. Нам залишається лише побажати наснаги великій команді фахівців забудовника Sensar та очікувати на обіцяні презентації нових проєктів. 

Дізнатися більше про проєкти Sensar можна тут або за телефонами: (066) 089 60 06, (098) 089 60 06.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Просмотров: 10411