Воїни-афганці, чорнобильці, ветерани війни та колишні співробітники різних спецслужб сьогодні знесли огорожу під Верховною Радою і здійснили штурм будівлі. Вони виступали проти скасування пільг. У цей час у стінах парламенту голова провладної партії та очільники зацікавлених громадських організацій якраз доповідали про досягнення консенсусу. За словами представників обох сторін, резонансний законопроект на голосування цього тижня не ставитимуть. Його доопрацюють з урахуванням пропозицій мітингувальників. Робочу групу, яка має знайти спільну мову з пільговиками, очолить віце-прем’єр Сергій Тігіпко. Коли ж до людей вийшов лідер фракції ПР Олександр Єфремов, щоб повідомити про домовленість, його облили водою.

"Прийшли для того, щоб дали нам пенсію, достойну за сина, щоб я дожила ті 5 років, щоб я не мучилася, ні на ліки, ні на операцію. Нічого, грошей немає. Я получаю 840 грн пенсії, свою зароблену, і добавили 84 грн ось два місяці назад", - бідкається мати загиблого воїна-афганця Наталія Коротун.

"Ми домовилися наступним чином, законопроект №9127, проти якого виступають люди, цього тижня розглядатися не буде. Перше. Друге. Створюється робоча група. Таким чином ми мали за тиждень-два напрацювати зміни та доповнення. І з цим всім ми виходили з прес-пойнта. Виявляється, така конструктивна розмова була непотрібна. Вони вирішили штурмувати державну установу", - пожалівся телеканалу UBR народний депутат Ярослав Сухий.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: военные верховная рада льготы ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1878