За незаконним будівництвом та вирубуванням лісів тепер слідкуватимуть з космосу. До кінця року міністерство екології та природних ресурсів запустить програму космічного моніторингу.

Щодня над територією нашої країни пролітають 70 комерційних супутників. Вони робитимуть фотографії і направлятимуть їх до аналітичного центру. На знімках реально побачити найменші зміни: вирубані дерева, появу копальні, греблі, поселення і навіть техніку в роботі. Буде добре видно й сільськогосподарські землі, можна навіть визначити, якими культурами вони засіяні та спрогнозувати врожай. Усі фотографії обіцяють розміщувати на сайті міністерства.

Поки юридичної сили такі знімки не матимуть. Проте у Мінеколігії цим мало переймаються. Кажуть на цей рік фінансування є. Наступного, якщо проект таки запустять, гроші витрачатимуть винятково на його обслуговування.

"Бюджет определен. На этот год министерством выделено 50 млн грн. для того, чтобы полностью запустить данную программу. Я думаю, мы сэкономим огромные деньги, и плюс - произошло сокращение экологической инспекции на 30% по численности. Конечно, это будет большая помощь для экологов", - заявив міністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: минэкологии ubr космическое наблюдение
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 788