Фонд держмайна розпочав перевірку "Укртелекому". Щоб дізнатися, чи дотримуються нові власники колективних угод. Причина - у скаргах працівників.

"Здебільшого, ми ж не прописуємо всіх соціальних вимог. Ми посилаємося на існування колективних угод. Доведеться перевіряти просто через колективну угоду , які зафіксовані в ній норми, що там можна зробити, що не можна. Як звільняти людину, чи переводити на нижчі посади, що при тому має відбуватися", - пояснює голова Фонду державного майна України Олександр Рябченко.

Нещодавно працівники компанії надіслали лист-скаргу і до прокуратури. Кажуть: людей переводять на неповний робочий день. А тим, хто не схоче пристати на нові умови, запропонують звільнитися за власним бажанням.

"Люди мають право звернутися і, по-перше, до комісії по врегулюванню трудових спорів, в нас є національна комісія примирення, вони розглянуть цю ситуацію, якщо ні - буде згідно рішення суду. Не для того Укртелеком приватизовувався, щоб наживати собі надприбутки. Я думаю, що цього ніхто не допустить ", – пояснює народний депутат України Ярослав Сухий.

Водночас у Фонді Держмайна кажуть: навіть, якщо під час перевірок виявлять порушення, подавати позов до суду і повертати Укртелеком державі ніхто не буде. Власників компанії попередять, попросять припинити незаконні дії. Та оштрафують. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: фгиу укртелеком увольнения ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2148