Окрім хабарів українців зубожили й фінансові піраміди - на сотні мільйонів доларів. Втім, такі цифри вкладників не лякають. Люди ласі до легких та швидких грошей. На черзі МММ. Сергій Мавроді вже в Україні. Однак скандальна організація поза законом. За неї пообіцяли взятися прокуратура та СБУ.

Компанія, вкладниками якої стали, нібито, двісті тисяч українців, не внесена до реєстру фінзакладів України. Діяльність піраміди не законна. Сам засновник по всій столиці розмістив рекламу чергового дітища. Свого часу за шахрайство Мавроді відсидів 5 років. За різними оцінками ошукав до 15 мільйонів громадян. Збитки оцінюють від ста мільйонів до мільярда доларів.

"Сейчас он решил по Украине все развернуть. Наверное, хочет посидеть в Киевской тюрьме. Но не это главное. Главное, что люди пострадают. Люди, которые принесут свои деньги доверившись проекту. На самом деле это финансовая афера. Люди должны понимать, что в первую очередь они себя обманывают. А потом уже позволяют обмануть себя другими участниками этой аферы", – попереджає правозахисник Едуард Багіров. Передає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: киев финансовая пирамида ubr ммм мавроди
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 871