А в Нью-Йорку цими вихідними відбулися масові арешти. Понад 700 людей затримали під час проведення акції протесту "Захопи Волл Стріт". Це були демонстрації проти діяльності великих корпорацій і скорочення бюджетних видатків на соціальну сферу.

У Нью-Йорку заарештували понад 700 учасників акції протесту "Захопи Волл Стріт". Група затриманих – лише частина мітингувальників, які виступають проти "фінансового тероризму", жадібності великих корпорацій і скорочення бюджетних видатків на соціальну сферу. Протестувальники, попри заборону поліції, намагалися перекрити рух транспорту на Бруклінському мосту. Активісти вийшли на дорогу, де на демонстрантів уже чекала поліція,.

"Ми втомилися від того, що банки та великі корпорації крадуть у нас і наших друзів. Ми втрачаємо будинки, роботу. Нас ніхто не бачить і не чує", - пояснила цей захід учасниця акції протесту Кейт.

Демонстранти скандували гасла і тримали в руках плакати.

"Наша мета – привернути увагу до несправедливості в нашій країні. Це поєднання корпоративних і політичних інтересів . Думки американського народу ніхто не враховує, взагалі наші права розтоптані", - каже учасник акції протесту Кларк Девіс.

Від початку руху протесту "Захопи Волл-стріт" сталося вже кілька сутичок демонстрантів з поліцією, але досі арешти не були настільки масові. Зокрема, минулої п'ятницi приблизно 2 тисячі людей прийшли до центрального відділу поліції Нью-Йорка висловити незгоду з попередньою хвилею арештів. Розповідає телеканал UBR.

Теги: сша забастовка ubr волл стрит
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 482