Фінансових шахраїв жорстко каратимуть, обіцяють в Антимонопольному комітеті. 497 тисяч гривень штрафу має сплатити приватне підприємство "Капітолій", яке надавало грошові позики. Минулого року АМКУ вже зобов’язував компанію припинити розповсюдження неправдивої інформації про фінансові послуги.

Установа обіцяла дати позику від 5 до 300 тисяч гривень із можливістю погашення боргу протягом 15-ти років. Насправді кредиту можна було чекати роками. Оскільки гроші надавали за рахунок щомісячних внесків вкладників. До того ж, за участь у групі додатково сплачували кошти.

Із травня минулого року до органів внутрішніх справ Рівненської області надійшло 238 звернень від ошуканих громадян. Подібні випадки зафіксовані у Житомирській, Волинській, Донецькій, Полтавській областях та в Криму.

"Якщо буде справедливий вирок, а ми його очікуємо, тоді будемо застосовувати всі засоби для того, щоб громадянам повернути кошти", - повідомив телеканалу UBR перший заступник голови АМКУ Рафаєль Кузьмін.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: амку ubr финансовые пирамиды
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 773