Австралійська радіостанція 2DayFM остаточно закрила розважальну передачу "Гаряча тридцятка", ведучі якої розіграли співробітників британської лікарні, де перебувала вагітна герцогиня Кембриджська Кетрін. Після інциденту чергова медсестра повісилася. І хоча для Джасінти Салдана ця спроба самогубства була не перша, ведучих усунули від роботи в ефірі на численні вимоги представників інтернет- спільноти. Тепер горезвісну програму взагалі закрили, і замість неї виходитиме інша передача.

В России предлагают штрафовать за мат и брань в СМИ

Однак ведучих, які повністю розкаялися у своєму вчинку, обіцяють не звільняти. Слухання у справі про смерть медсестри поновлять 26-го березня. Сім'я загиблої вимагає від лікарні розкрити всю інформацію про те, що сталося після розіграшу і могло підштовхнути жінку до суїциду. Преса стверджує, що Салдана залишила три передсмертні записки, у яких, ймовірно, критикувала своїх колег.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: австрия самоубийство передача медсестра
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1089
Загрузка...
Загрузка...