Небезпечна відлига: бурульки на будинках збільшуються мало не щохвилини. Травм уже зазнали семеро киян, які звернулися до лікарень. Місцева влада доручила комунальникам очистити дахи.

Ось така крижинка може впасти на голову кожної миті. Тому без спеціального головного убору на вулицю краще не виходити.

Українці стають жертвами бурульок. З підвищенням температури повітря в Україні почастішали випадки, коли на голову перехожим падають цілі брили льоду з дахів. Хоч влада Києва і погрожує столичним ЖЕКам штрафами за неприбраний сніг і незбиті бурульки, схоже, комунальників це не лякає.

Лише після повідомлень про перших постраждалих, бурульки почали прибирати. Втім не так швидко. Єдине, що попереджає про небезпеку - стрічки. У Київблагоустрої переконують: із льодинками борються. Втім відлига, як завжди прийшла не вчасно. А винних комунальників штрафують.

Владислав Шелоков, речник головного управління контролю за благоустроєм: "Склали протоколи адміністративної відповідальності балансоутримувачів. Відповідно вони будуть притягнені до адміністративної відповідальності. За статею 172, в розмірі від 340 до 1360 гривень. Для фізичних осіб від 1500 до 1800 гривень".

Читайте також: В Киеве за сосульки на крышах будут штрафовать

А ось власнику цього недешевого автомобіля не пощастило. Лобове скло пробив ще вчора м’який та білий сніжок.

Страховики кажуть, почалася гаряча пора. Тим паче, що українці охочіше убезпечують своє майно.

Олександр Дрозд заступник директора страхової компанії:"Для Киева статистика убытка - это 44 процента, то есть из каждых ста застрахованных наступает страховое событие у 44-х".

Люди кажуть: сніг потрібно прибирати вчасно, тоді б проблем із кригою не буде. Лише в столиці від бурульок з початку тижня постраждало 7 людей. Скільки жертв по всій країні не відомо. Ні рятувальники, ні лікарі такої статистики не ведуть.

Теги: снег жертвы гололед жэк страховка сосульки
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1061