Стріляй першим. Америка поступово перетворюється на жорстоку, кримінальну країну. у Сполучених Штатах   знову трагедія: молодий чоловік убив трьох людей серед білого дня, а потім порішив і себе. Як повідомляє місцева поліція, 20-річний підозрюваний Алі Саїд застрелив жінку в приватному будинку у місті Тастін. Потім утік з місця події на автомобілі.

Назван самый опасный город на Земле

Під час руху по шосе він кілька разів поцілив у перехожих, внаслідок чого вбив ще двох. Зрозумівши, що сховатися від поліції не вдасться, злочинець наклав на себе руки. Імен загиблих, як і мотивів Саїда, не називають. Зазначимо, з початку 2013 року це вже четвертий випадок стрілянини в Сполучених Штатах. Подібні обставини лише посилюють суперечки навколо наміру американського уряду різко обмежити обіг зброї в країні та жорстко посили контроль за її використанням і купівлею.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: сша происшествие убийство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 622
Загрузка...
Загрузка...