Найнебезпечнішому серійному вбивці на теренах СНД - українцю Сергію Ткачу світить...четверте довічне ув’язнення. Генпрокуратура направила до суду ще одну кримінальну справу, підтвердив телеканалу UBR слідчий генпрокуратури Анатолій Шайда.

Сергій Ткач орудував у Запорізькій та Дніпропетровській областях. На допитах зізнався, що за 25 років позбавив життя (!!!!) 100 людей. Серійний вбивця полював на молодих жінок та дітей. Нині слідством доведено 48 злочинів Ткача. Ще 6 справ знаходяться в суді. Міліції так довго не вдавалося затримала зловмисника, оскільки він сам працював експертом-криміналістом. І добре знав, як не лишати слідів. Три роки тому згубника засудили до довічного ув’язнення. Проте за злочини, в яких він зізнався лише тепер, вже відсиділи 16 ІНШИХ людей. Деякі з них досі перебувають за ґратами.

" Ткачу еще вменяется 6 преступлений. Из них три убийства малолетних девочек и три покушения на умышленное убийство, сопряженное с изнасилованием. События 1984 года - 5 эпизодов и один эпизод 2002 года. Три у него пожизненых уже есть. Это будет четвертое", - підтвердив слідчий генпрокуратури Анатолій Шайда.

Теги: ubr пожизненный срок маньяк сергей ткач
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 690