Оце так роззява! Британський чиновник під час візиту до Індії загубив флеш-накопичувач, на якому містилися незашифровані секретні дані щодо атомної енергетики.

Дивіться також: В Індії чиновників звільнили за порно на роботі

У таку халепу потрапив представник незалежної служби охорони праці Туманного Альбіону. Про недолугого посадовця миттєво написали журналісти американського видання САН. За їх джерелами, втрачена флешка містила результати стрес-тесту, який проводили на АЕС в рамках перевірки систем безпеки реакторів по всьому світу.

Дивіться також: Українські чиновники відмили гроші Штатів

Крім цього, USB-накопичувач містив також докладні карти території об’єкта. Репортери підкреслили, що співробітник відомства скачав дані на звичайний незахищений носій в обхід вимог безпеки. Зазначимо, що британські службовці не вперше опиняються в центрі скандалу через втрату секретної інформації.

У 2009 році податкова та митна служби Великої Британії втратили кілька компакт-дисків із конфіденційними відомостями про особисті дані понад 25 мільйонів громадян – їхні імена, адреси, особисті страхові номери та номери банківських рахунків.

Теги: политика власть потеря секретные файлы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 645