У депутата Ляшка сталася істерика після того, як його зупинив патруль ДАІ. Депутат, як з’ясувалося, їздить з проблисковими маячками. Так само, як кортеж Президента, прем’єр-міністра та уповноважених послів. З однією різницею: останнім закон так їздити дозволяє, а решті - ні.

Проблискові маячки стали яблуком розбрату між депутатом Олегом Ляшком та співробітниками ДАІ. Ті зупинили нардепа через незаконно встановлені "блималки".

- я питаю хто дав право за мною їздити? на якій підставі ви мене переслідуєте?

Розлючений депутат зайшовся в істериці з приводу причини його зупинки. Лупцював патрульну машину руками та вимагав пояснень, чому за ним слідкують? Не давши патрульному і слова вимовити, депутат сам заявив: всьому виною його минулотижневий гарбузовий вояж по раді.

Співробітники державтоінспекції врешті змогли вставити бодай два речення у тираду депутата, мовляв блималки і сирени в Україні кому завгодно ставити на авто не можна. Депутата цей аргумент не задовільнив.

Затримати аматора їзди з дискотекою, як її називають пересічні водії, інспектору так і не вдалося. Тож і адмінпротокола Ляшко не отримав.

- я зараз поб’ю не тільки автомобіль, а й вас вижену разом з Могильовим.

Проблискові маячки в Україні заборонені. Їх можна встановлювати виключно підрозділам Державтоінспекції МВС та Управління державної охорони України. Порядок забезпечення безпечного і безперешкодного проїзду автомобільним транспортом Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем'єр-міністра України, а також глав іноземних держав, парламентів і урядів, керівників міжнародних організацій та іноземних делегацій, які перебувають в Україні з офіційним візитом.

ДАІ вже кілька років поспіль обіцяє переловити любителів блималок - та все марно.

Не лише народні обранці, а й пересічні громадяни тяжіють до їзди зі спецсигналами. Всесвітня павутина так і майорить оголошеннями про продаж та встановлення блималок. Адже увімкнувши спецсигнали, водії можу перевищити швидкість чи їхати по зустрічній смузі, вимагаючи надати їм дорогу.

Останній скандал пов’язаний з дорожніми "понтами" стався, як писала преса, за участі президента Федерації футболу Григорія Суркіса. Він розсікав київськими вулицями на обліпленому маячками Мерседесі.

Теги: ляшко гаи ubr проблесковые маячки
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1492