Льодове цунамі. Чули про таке? А ось жителі американського штату Північна Міннесота не тільки чули, а ще й на власні очі бачили! Тепер побачите і ви. Погляньте на екран.

10 интересных фактов о цунами, о которых мало кто знает

На цьому відео можна розгледіти, як крижана хвиля, яка вийшла з  берегів озера Мілі Лакс, насувається на будинки, розташовані на березі.  Таке явище виникло через штормовий вітер. Буревій зі швидкістю близько 50-60 метрів за секунду змусив рухатися воду, а вона, в свою чергу, виштовхувала на берег величезні брили льоду.

Мешканці будинків, розташованих у першій лінії на берегах, спочатку почули шум, а потім побачили, що з води на них насувається крига. У деяких місцях лід просунувся на кілька десятків метрів - цунамі зруйнувало споруди і садові насадження. 12 котеджів стихія практично знищила. Висота крижаного шару тут досягла майже 10 метрів. Загиблих і травмованих серед жителів, на щастя, немає.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: сша происшествие цунами льод
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1627