У ході проведення спільної операції Державною митною службою України, Службою безпеки України та Державною прикордонною службою України було виявлено та ліквідовано міжнародний канал незаконного переміщення наркотичного засобу, обіг якого обмежено (кокаїну) з Латинської Америки до України.

Наркотики переміщувались у трансконтинентальному контейнерному відправленні, яке переміщувалось морським видом транспорту з Коста Ріки на адресу одного з українських підприємств. Кокаїн знаходився всередині ананасів, склеєних парафіном, що фактично унеможливлювало виявлення наркотичного засобу без застосування технічних засобів митного контролю (рентгенівського апарату).

Загалом, із незаконного обігу вилучено понад 38 кг високоякісного кокаїну. Орієнтовна ринкова вартість вказаного наркотичного засобу становить понад 7,5 мільйонів доларів США.

З метою встановлення та притягнення до кримінальної відповідальності всіх осіб, причетних до організації та функціонування вказаного каналу незаконного переміщення наркотиків було проведено спільні оперативні заходи, результатом яких стало затримання 5 осіб (3-х громадян України та 2-х громадян Республіки Молдова).

За фактом контрабанди наркотичних засобів порушено кримінальну справу за ознаками злочину, передбаченого ч. 3 ст. 305 Кримінального кодексу України.

Теги: таможня сбу наркотики
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 5138