Користувачі Фейсбуку! Ви - в безпеці. Мережа Марка Цукерберга стала жертвою хакерського нападу, проте зловмисникам не вдалося поцупити інформації користувачів. В інтернет- компанії припускають, що атаку могли організувати з Піднебесної. З початку 2013 комп'ютерні хулігани нападали на американські газети New York Times і Wall Street Journal, а також сервіс мікроблогів Twitter.

Facebook запустит новый тип видеорекламы

Обидва видання заявили, що підозрюють китайців і вважають це спробою вплинути на висвітлення подій, що відбуваються у КНР. Служба безпеки Twitter вирішила прямо не вказувати на "східний слід", а заявила лише, що за спробою зламування даних тисяч користувачів стоять ті самі професіонали, що і в справі американські IT- та медіа компаній. Навіть президент Сполучених Штатів Барак Обама не може залишитися осторонь нової загрози. Він закликав Конгрес ухвалити закон, спрямований на посилення кібербезпеки в країні.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: китай хакеры facebook
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1908
Загрузка...
Загрузка...