Бразилія поповнила список країн, де в результаті халатності власника нічного клубу у вогні загинули кілька сотень людей. Як три роки тому у Росії в клубі "Хромая лошадь", і як десять років тому в американському Род-Айленді причиною масштабної трагедії стала піротехніка.

Бразилия в трауре: в ночном клубе заживо сгорели более 200 человек

У бразильському місті Санта-Марія згорів нічний клуб. За попередніми підрахунками, в диму задихнулися 250 осіб. Причиною спалаху став феєрверк. Під час концерту рок-гурту від іскри зайнялося звукоізоляційне покриття залу. У той момент заклад, який вміщує близько двох тисяч відвідувачів, був заповнений ущерть. Згідно з першими результатами розслідування, охоронці дискотеки не давали молодим людям  вийти, вважаючи, що вони хочуть втекти, не заплативши. Тепер у правоохоронців багато запитань до власника клубу - нині він перебуває у поліцейському відділку. Адже пожежна ліцензія  прострочена  вже півроку, і чиновники  знали про це. 

300 украинцев погибли в пожарах и ДТП уже в этом году

Трагедія викликала сльози навіть у Президента країни Ділми Руссефф.  Вона перервала свій візит до Чилі і зустрілася з родичами загиблих.

Ділма Руссефф,  Президент Бразилії : " Зараз нам треба мобілізувати всі сили, аби якомога швидше допомогти постраждалим. Якщо місцевим медикам чогось не вистачатиме - забезпечимо всім необхідним. Ми, бразильці, маємо зараз згуртуватися, щоб допомогти Санта-Марії пережити цей жах. Ми сумуємо разом з вами".

У Бразилії оголосили  триденну національну жалобу. У самій Санта-Марії вона триватиме цілий місяць.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: бразилия пожар происшествие клуб жертви
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 967
Загрузка...
Загрузка...