Космічна сенсація. У Росії впав метеорит. Перелякані жителі Челябінської області вранці побачили в небі яскравий спалах і почули вибух, від якого в будинках повилітали шибки. Від порізів постраждало півсотні людей, серед них - школярі, у яких щойно почалися уроки. Чималий уламок частково зруйнував цинковий завод між Челябінськом та Уфою, проте звідти повідомлень про потерпілих не надходило.

На Урале упал метеорит

Астрономи повідомили, що небесне тіло зав важки кілька десятків тонн згоріло у нижніх шарах атмосфери, а його уламки порозліталися по всій області. Регіональний центр МНС працює в режимі підвищеної готовності, а уральцям рекомендували повернутися до будинків і не виходити. Хоча відчайдухам - час вирушати на пошуки уламків. Адже на частинках астероїдів можна добряче нажитися - метеорити ціняться на інтернет- аукціонах. Шматочок у сто грамів коштує від ста п'ятдесяти доларів.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: россия происшествие метеорит
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4430
Загрузка...
Загрузка...