Пік морозів в Україні ще не настав. Урядовці радять людям утеплятися. Самі тим часом створюють мобільні загони і переконують - до надзвичайної ситуації країна готова. На боротьбу з негодою держава вже виділила 35 мільйонів гривень.

Андрій Клюєв, перший віце-прем'єр-міністр України: "31 поїзд, кожен укомплектований матеріалами та обладнанням, і на кожному поїзді 36 фахівців. В разі виникнення ускладнення метрологічної ситуації та можливих аварій на протязі 8 годин ми маємо можливість сконцентрувати необхідну кількість поїздів в будь-якій області нашої держави".

Прийняти всіх охочих готові в пунктах обігріву. Кількість таких об"єктів у найближчі дні може вирости до двох тисяч. Список адрес безкоштовних наметів із їжею й теплим одягом оприлюднено на офіційному сайті МНС. Безхатчинкам та малозабезпеченим такі пункти рятувальники радять шукати за...запахом.

Віктор Балога, Міністр надзвичайних ситуацій: "Там, де добре вариться, де дим, люди знають куди йти. Все те, що ми розгорнули - 1700 з лишнім палаток - це за рахунок ресурсу МНС. Харчування і все інше - за рахунок ресурсу органу місцевої влади".

Дивіться також: В Україну ідуть люті морози до -35 градусів

Проте безхатченки до пунктів обігріву не поспішають, більше такі намети до душі пенсіонерам. Тим часом від холодів, за останніми даними МНС, уже померло 43 людини. А це в рази більше ніж в інших країнах Європи.

Теги: жертвы смерть температура холод мороз
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1137