Завтра, 23 березня, в Одесі пройде акція на підтримку Ростислава Мірошниченко, який став жертвою київської міліції.

Нагадаємо, Ростислав приїхав до столиці, щоб познайомиться з місцевими реконструкторами - знайомство повинно було проходити у вигляді балу.

Незаточенний кинджал, через який постраждав одесит, був частиною середньовічного костюма.

25 лютого Ростислава зупинили представники лінійного відділу охорони київського метрополітену на станції метро "Вокзальна". Про це повідомляється на офіційному сайті профільного міністерства. Правоохоронці попросили пред'явити документи, після чого відвели в кімнату міліції і обшукали. Знайшовши кинджал, вони склали акт про затримання за ч. 2 ст. 263 - носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу. Одесит у розмові зі слідчим пояснив, що знає про вимоги і дотримання правил зберігання та носіння холодної зброї, але відповідних документів не має, бо не вважав його кинджал відноситься до такої.

На одеського лицаря-рольовика завели кримінальну справу за ч.2. статті 263: "Носіння, виготовлення, ремонт або збут кинджалів, фінських ножів, кастетів чи іншої холодної зброї без передбаченого законом дозволу".

А висновки проведеної експертизи НДЕКЦ ГУМВС України в м. Києві підтвердили, що вилучений предмет зроблений кустарним способом відноситься до холодної зброї.

Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу до 50 н.м. доходів громадян або громадські роботи до 240 годин, або арештом до 6 місяців, або обмеженням волі до 5 років, або позбавленням волі на строк до 3 років.

У п'ятницю всіх небайдужих до цієї історії одеситів запрошують на театралізовану акцію.

Сценарій акції, за задумом організаторів, буде такий:

"На імпровізованій сцені під стінами Управління МВС України в Одеській області (Єврейська, 12) буде проходити фінал лицарського турніру.

Б'ються 4 лицарі, але тільки один виходить переможцем. З усіх боків бурхливі овації. Але з'являються "міліціонери" - вони хапають переможця, кладуть на асфальт і забирають зброю.

Після цього з'являється слідчий, який тримає прозорий пакет з написом: "Зброя масового знищення!" І кладе в нього іграшковий меч".

"Вся зброя буде іграшковою", - підкреслюють організатори.

Початок акції о 16:30.

Теги: киев метро мвд криминал рыцарь копье
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1103