Лондонському трейдеру Квеку Адоболі, якого затримали за підозрою у незаконних оборудках, висунуто звинувачення в шахрайстві та перевищенні повноважень. Він завдав збитків на два мільярди доларів швейцарському банку UBS. Менеджери установи запевняють, активи клієнтів внаслідок його несанкціонованих операцій - не постраждали. Та водночас побоюються, що скандал негативно позначиться на фінансовій звітності в цьому кварталі. Після інциденту рівень капіталізації банку скоротився на понад шість мільярдів доларів. І тепер міжнародне агентство Mудіз припускає можливість зниження рейтингу UBS. Горе-трейдер уже постав перед судом у Лондоні. Усі звинувачення він відкидає. Не вірить служителям Феміди і батько фінансового шахрая.

"Я знаю свого сина. Він ніколи б такого не зробив лише задля власної вигоди. Причиною того, що сталося, може бути проста помилка в системі. Тому трейдери з усього світу мають звернути увагу на це. Адже через збої у програмі їх колись також можуть засудити", - вважає батько підсудного Джон Адоболі. Розповідає телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: лондон трейдер-мошенник банк ubs. ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 808