Сьогодні, 15 березня, о 05:45 станція "Осокорки", яка вчора була закрита на вхід та вихід, відновила роботу у звичному режимі. Про це повідомили у прес-службі КМДА.

За інформацією Головного управління з питань надзвичайних ситуацій, уночі силами метрополітену було усунуто наслідки аварії та організовано роботу резервного освітлення на платформі станції. Тож сьогодні вранці станція була відкрита для пасажирів.

Читайте также: На станции "Выдубичи" паника

Нагадаємо, що 14 березня о 16:42 сталося загорання електропроводки ламп освітлення, внаслідок чого виникло задимлення вестибюлю станції "Осокорки". У зв’язку цим, було тимчасово закрито на вхід станції "Славутич", "Осокорки", "Позняки" та організовано рух поїздів на дільницях станцій "Сирець" – "Видубичі", "Харківська" – "Червоний хутір".

Загорелась станция метро "Осокорки". Фото

О 19:32 роботу станцій "Славутич" та "Позняки" було відновлено. Станцію "Осокорки" потяги прослідували без зупинки.

Аби забезпечити нормальне пересування пасажирів, КП "Київпастранс" було організовано роботу додаткових одиниць рухомого складу маршрутного таксі №220, а також автобусів №№51, 45 та 45тр.

Причини загоряння освітлювальних приладів на станції "Осокорки" з’ясовуються.

До ліквідації наслідків пожежі 14 березня були залучені підрозділи Головного територіального управління МНС України в м. Києві, Головного управління Держтехногенбезпеки м. Києва, Головного управління з питань надзвичайних ситуацій, КАРС "Київська служба порятунку", служби КП "Київський метрополітен", Головного управління МВС України в м. Києва, Головного управління охорони здоров’я.

Читайте также: Пожар в метро перекрыл доступ к сайтам

Теги: метро проишествие
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1101