Сексуальні мед сестрички. У Запоріжжі міліція викрила он-лайн порно студію. Доки українські медики перебиваються із хліба на воду, винахідливі запорізькі дівчата вигадали, як заробити на лікарському халаті... і власних формах. Усе, чим  нагородила природа, порно-медсестри демонстрували заможним іноземцям.

Киевские правоохранители раскрыли международную сеть детской порнографии

За інтим по-українські чоловіки платили щедро. Кожна дівчина за день отримувала по кілька сотень гривень. У рольові ігри втрутилися міліціонери. Правоохоронці вилучили комп’ютери, валізи із секс-іграшками та приладдям для інтимного дозвілля.

" В данном порно бизнесе было задействовано около 10 жительниц Запорожской области из числа молодых девушек. В ходе проведения санкционированных обысков были изъяты необходимые вещественные доказательства, подтверждающие их преступную деятельность".

Google спрятал эротические картинки

Веселим медсестричкам загрожує від трьох до семи років позбавлення волі. За статтею - виготовлення та збут порнографії. Інтерес до порноактрис- самоучок з"явився і у податківців. Від надання інтим-послуг дівчата отримали чималий дохід . І не сплатили жодної копійки податків.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: порнография студия милиционеры
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4133