Працівники відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України у Волинській області затримали трьох осіб, котрі протягом року незаконно використовували найману працю як мінімум восьми громадян Закарпатської та Луганської областей, повідомляє сайт МВС.

Правоохоронці затримали новітніх рабовласників (а це подружжя і їхній 25-річний син) поблизу одного зі сміттєзвалищ. Саме на смітті вони робили бізнес. Змушували своїх робітників ходити по смітниках, збирати пластик, папір, метал, склотару, які здавали на переробні заводи.

Міліція повідомляє, умови, в яких жили люди, були жахливими: приміщення нагадувало барак, там панувала антисанітарія. У постраждалих зафіксовано серйозні проблеми зі здоров’ям: як із фізичним, так і психічним. Адже люди опинилися сам на сам із бідою: документи у них одразу забрали, а працювати доводилося зранку до вечора за 150 грамів горілки і тарілку їжі.

А спритники тим часом наживалися на людях і накопичували статки. Як розповів начальник відділу боротьби з кіберзлочинністю і торгівлею людьми УМВС України у Волинській області полковник міліції Петро Шпига, у подружжя підприємців-рабовласників, зокрема, вилучили новий автомобіль, чимало сучасної побутової та оргтехніки. Нині всі троє затримані і перебувають в ізоляторі тимчасового тримання Луцького МВ УМВС України у Волинській області, вирішується питання про їхній арешт. Порушено кримінальну справу за торгівлю людьми. Триває слідство з метою виявлення інших імовірних учасників злочинної групи та потерпілих.

Теги: преступление рабство мвс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2129