Кількість загиблих внаслідок масштабного теракту в Багдаді зростає. Місцева влада повідомляє про сімдесят дві жертви. За повідомленням правоохоронців в іракській столиці одночасно сталося не менше ніж шістнадцять вибухів. Це перший скоординований злочинний напад із моменту загострення кризи між шиїтами та сунітами. Утім, наразі жодне з екстремістських угруповань Іраку не взяло на себе відповідальність за терористичний акт.

Алі Аль-Хідарі, військовий аналітик: "Безперечно, це заздалегідь організований напад. Але хто саме за цим стоїть, наразі сказати важко. Єдине, що наводить на якісь думки, це той факт, що майже всі вибухи сталися в шиїтських районах. Проте робити висновки зарано".

Загострення спровокував ордер на арешт віце-президента країни, сунітського діяча Тарека аль-Гашемі. Його звинуватили у тероризмі. Прем'єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі, шиїт, вимагає негайно розшукати політика. Імовірно, той переховується в Курдистані. Курди за віросповіданням - суніти. Тарек аль-Гашемі відкидає звинувачення. А його політичні соратники бойкотують роботу парламенту та коаліційного уряду.

Теги: жертвы происшествие терракт багдад
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 653