У Миколаєві відпустили двох з трьох затриманих чоловіків, які підозрювалися у зґвалтуванні та спробі вбивства вісімнадцятирічної дівчини, повідомило інтернет-видання "Новини Миколаєва." Третього підозрюваного поки утримують під вартою.

Мати потерпілої розповідає: її донька, попри тяжкий стан весь час перебуває при тямі, проте слідчі до дівчини не навідувалися й досі.

Тетяна Суровицька, мати постраждалої дівчини: "...Жестоко изнасиловали, душили, спалили практически заживо, кинули ее в свалку, где куча бродячих собак. Я не знаю, как моего ребенка не разорвали собаки. Моему ребенку ампутировали правую руку выше локтя, некроз почек, они полностью сваренные, вареное мясо, попу убрали для того, чтобы не пошла гангрена, чтобы через неделю ребенок не умер"

Місцеві блогери оприлюднили в Інтернеті імена нападників і стверджують, що двох з них - нібито СИНІВ ВИСОКОПОСТАВЛЕНИХ ОБЛАСНИХ ЧИНОВНИКІВ, уже відпустили на свободу. Поміж тим, місцева міліція відмовляється уточнювати інформацію, про те чи дійсно підозрюваних випустили з-за грат та їхні особи.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: происшествие изнасилование насильники
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 19924