У столиці ОСББ створюють без відома власників квартир, та прописують у платіжках за комунальні послуги чотиризначні суми! Знайти членів таких об'єднань неможливо, так само як і того, хто мав би не допустити цей квартирний рекет.

Майже 3 тисячі грн квартплати змушені відраховувати мешканці однієї з київських новобудов. Люди заявляють - компанія-забудовник нав’язала їм договір про створення ОСББ.

Читайте також: Експерт про ОСББ: В цю сферу пішли ділки. Скинути їх важко

Олександр, власник квартири: "Двоє всього жителів будинку створили ОСББ з усіма ознаками її фіктивності. І це ОСББ без нашої участі уклало угоду з управляючою компанією, яка тарифи запропонувала приблизно в 4 рази більші, ніж середні тарифи по Києву".

Власники квартир намагалися вступити до цього дивовижного ОСББ чи створити власне. Але знайти голову першого об’єднання - навіть не змогли. Тож скаржитись на втрати тепла через дефекти конструкції та неякісне надання послуг мешканці можуть хіба що самим собі.

Дивіться також: Мешканцям ОСББ врегулюють комунальні тарифи

Надія, жителька будинку: "У меня в холодильнике плюс девять. В квартире плюс 8. Когда были очень сильные морозы, то было плюс четыре. Все из-за того, что очень плохо сделаны вот эти огромные красивые окна, наверное, и баллончика пенки туда не ушло".

Люди кажуть, аби вони не змогли обрати нову компанію для обслуговування, їх шантажують.

Олександр, батько жителів будинку: "Ми намагались відмовитись від певних послуг, намагались не платити за ті послуги, які не надавались. Те що закон нам дозволяє. Що ви думаєте? Тут же, наступного дня якщо не в той же день, блокуються карточки, в ліфт не попадеш. З коридора якщо хочеш маршем попасти – двері потрійні на замки закриваються і в тебе ключів немає. Ти не попадаєш в квартиру взагалі".

Дивіться також: Створення ОСББ: поради та застереження

За словами мешканців, розмір тарифів визначено в договорах на підставі громадських слухань, яких не було. Такі схеми зараз дуже поширені.

Олександр Сергієнко, директор інституту міста:"Усі збори, крім установчих, вони фальсифікуються правлінням. і тут або треба звертатися до суду, до прокуратури, щоб вона розслідувала цей факт. Це тяганина величезна. Або збирати людей і піднімати бунт всередині ОСББ, що теж дуже непросто".

Аби уникнути подібних проблем, фахівці радять ще перед придбанням будинку цікавитися, хто його обслуговуватиме.

Наталя Андрійчук, Юрій Макарчук, телеканал UBR.

Теги: мошенники тарифы осбб квартплата
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 4763