У столиці ОСББ створюють без відома власників квартир, та прописують у платіжках за комунальні послуги чотиризначні суми! Знайти членів таких об'єднань неможливо, так само як і того, хто мав би не допустити цей квартирний рекет.

Майже 3 тисячі грн квартплати змушені відраховувати мешканці однієї з київських новобудов. Люди заявляють - компанія-забудовник нав’язала їм договір про створення ОСББ.

Читайте також: Експерт про ОСББ: В цю сферу пішли ділки. Скинути їх важко

Олександр, власник квартири: "Двоє всього жителів будинку створили ОСББ з усіма ознаками її фіктивності. І це ОСББ без нашої участі уклало угоду з управляючою компанією, яка тарифи запропонувала приблизно в 4 рази більші, ніж середні тарифи по Києву".

Власники квартир намагалися вступити до цього дивовижного ОСББ чи створити власне. Але знайти голову першого об’єднання - навіть не змогли. Тож скаржитись на втрати тепла через дефекти конструкції та неякісне надання послуг мешканці можуть хіба що самим собі.

Дивіться також: Мешканцям ОСББ врегулюють комунальні тарифи

Надія, жителька будинку: "У меня в холодильнике плюс девять. В квартире плюс 8. Когда были очень сильные морозы, то было плюс четыре. Все из-за того, что очень плохо сделаны вот эти огромные красивые окна, наверное, и баллончика пенки туда не ушло".

Люди кажуть, аби вони не змогли обрати нову компанію для обслуговування, їх шантажують.

Олександр, батько жителів будинку: "Ми намагались відмовитись від певних послуг, намагались не платити за ті послуги, які не надавались. Те що закон нам дозволяє. Що ви думаєте? Тут же, наступного дня якщо не в той же день, блокуються карточки, в ліфт не попадеш. З коридора якщо хочеш маршем попасти – двері потрійні на замки закриваються і в тебе ключів немає. Ти не попадаєш в квартиру взагалі".

Дивіться також: Створення ОСББ: поради та застереження

За словами мешканців, розмір тарифів визначено в договорах на підставі громадських слухань, яких не було. Такі схеми зараз дуже поширені.

Олександр Сергієнко, директор інституту міста:"Усі збори, крім установчих, вони фальсифікуються правлінням. і тут або треба звертатися до суду, до прокуратури, щоб вона розслідувала цей факт. Це тяганина величезна. Або збирати людей і піднімати бунт всередині ОСББ, що теж дуже непросто".

Аби уникнути подібних проблем, фахівці радять ще перед придбанням будинку цікавитися, хто його обслуговуватиме.

Наталя Андрійчук, Юрій Макарчук, телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мошенники тарифы осбб квартплата
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 5244