До столиці Росії прибувають вантажівки та автобуси з військовими. Численними повідомленнями про це рясніє блогосфера.

"В центр Москви їдуть якісь автоколони. Мало не з військами. Про те ж повідомляють і слухачі столичних радіостанцій. Щойно дві колони пройшли по Новому Арбату", - написав у своєму "Живому журналі" заступник головного редактора радіостанції "Эхо Москвы" Володимир Варфоломеєв.

"Військовослужбовці внутрішніх військ можуть залучатися до охорони громадського порядку та забезпечення безпеки громадян. Кількість особового складу, залученого до цих заходів, визначає головне управління міністерства внутрішніх справ у Москві", - відповів на це начальник прес-служби ГУ МВС Російської Федерації полковник Василь Панченков.

За повідомленнями москвичів, техніка їде з Підмосков'я за трьома напрямками. До вулиці Тверська, на МКАД та біля "Червоної площі". У правоохоронних органах спочатку відхрещувалися від "введення військ до російської столиці", а потім пояснили, що переміщення співробітників поліції і військовослужбовців внутрішніх військ в Московському регіоні пов'язані з посиленим режимом несення служби, запровадженим на період виборів до Держдуми – аж до остаточного підрахунку голосів. Нагадаємо, спостерігачі та російська опозиція заявила про масові порушення під час думських виборів 4 грудня. Уже ввечері наступного дня опозиції вдалося зібрати свій найбільший мітинг в Москві за останні роки. Кілька тисяч людей, обурених фальсифікаціями і махінаціями, вийшли демонстрацією на "Чистые пруды", понад 300 з них були затримані поліцією.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: россия выборы москва войска
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 3420