Порятунок "Коста Конкордії" відкладуть на невизначений термін. Рятувальники, що працюють на затопленому лайнері, не взмозі впоратися зі стихією. Сильний вітер заважає розпочати операцію з відкачування пального з баків. Її запланували ще на суботу. Острову Джільйо, неподалік якого затонула "Коста Конкордія", знову загрожує катастрофа - екологічна.

Сержіо Ортеллі, мер Джільо: "Погода тільки погіршуватиметься у найближчі дні. Тому операцію, згідно з якою ми планували відкачати пальне за двадцять вісім днів, доведеться відкласти. Але ми люди і маємо жити за правилами природи, хоч іноді це нам і заважає".

А ось власник судна - американсько-британська компанія "Карніван"- вже порахувала збитки. Через катастрофу вона втратила 175 мільйонів доларів . Стільки б "Карніван" заробила на круїзному лайнері цьогоіч. Акції компанії стрімко падають. Нагадаємо, "Коста Конкордія" наштовхнувся на риф тринадцятого січня. На борту перебувало понад чотири тисячі осіб. Унаслідок катастрофи загинуло сімнадцять пасажирів, доля п'ятнадцятьох - досі невідома. Влада Італії порушила карну справу за фактом загибелі судна. Його капітан, Франческо Скеттіно, перебуває під домашнім арештом.

Теги: корабль судно коста конкордия спасательные работы
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 790