Принцеси на лікарняному. Епідемія кишкової інфекції спалахнула на двох фешенебельних лайнерах, які курсують біля берегів Сполучених Штатів. Кількість недужих наближається до 500 осіб. "Рубінова принцеса" та "Принцеса-спадкоємиця" виконували тижневі круїзні рейси. Один із кораблів наприкінці минулого тижня повернувся із подорожі Карибським басейном. На його борту прибули вже хворі чотириста пасажирів та членів екіпажу. Інший лайнер стояв у порту міста Флорида. Поки що спалахи інфекції на двох суднах між собою не пов’язують. Компанія-власник суден та американська влада ініціювали спільне розслідування.

Джек Шен, пасажир одного з лайнерів: "Це було просто жахливо. До медичного пункту вишикувалися довжелезні черги. А медики працювали вкрай погано".

Спеціалісти вже достеменно з’ясували, що пасажирів лайнерів підкосив "норовірус". Це захворювання супроводжується нудотою, блювотою, діареєю та болем у животі. Спалахи хвороби частіше виникають у закритих або напівзакритих приміщеннях, зокрема на пасажирських суднах, де інфекція поширюється дуже швидко.

Сенді Паломбо, пасажирка одного з лайнерів: "Це просто було якесь нічне жахіття. Щось страшне! Ми витратили на круїз кілька тисяч доларів. І все для чого? Щоб просидіти весь час у каюті, не відходячи від туалетної кімнати?".

Варто зауважити, що власник обох суден - компанія "Коста Крузес", якій також належить сумно-звісна Коста Конкордія. Нагадаємо, цей лайнер затонув біля берегів Італії наприкінці січня. Внаслідок катастрофи 17 людей загинули. Доля ще 15 й досі залишається невідомою.

Теги: лайнер сша эпидемия здоровье
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 632