Міцний сон  - запорука доброго здоров’я. Але ж не на роботі! Один із пілотів авіаперевізника Нової Зеландії заснув  за штурвалом літака. Щоправда, потім, схоже, засоромився і повідомив про свою помилку диспетчеру. В адміністрації компанії вже прокоментували курйозний випадок. Заявили, що пасажирам літака насправді нічого не загрожувало, оскільки ситуацію взяв під контроль другий пілот. Сам сонько свій вчинок пояснив тим, що майже не зімкнув очей напередодні вильоту. Бідкався, що в номері готелю, який йому надала компанія, не працювала система кондиціонування і йому доводилося двічі міняти апартаменти. У керівництві перевізника пілота пообіцяли не карати.

Аэропорт "Харьков" разрешит пассажирам ходить к самолетам пешком

Девід Морган, пілот : "Я дійсно відключився ненадовго. Буквально на кілька хвилин, але повідомив про це диспетчера, бо не хочу нічого приховувати від свого роботодавця".

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: самолет происшествие пилот
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1285
Загрузка...
Загрузка...