Іноді веселощі до добра не доводять. В бразильському місті Сан-Паулу карнавал перетворився на масові заворушення. Так фанати відреагували на результати змагань між школами самби.

Помпезний карнавал у Бразилії переріс у заворушення. Щоправда, не в самому Ріо-де-Жанейро, а в іншому місті Сан-Паулу. Там теж проходили змагання шкіл самби. Сутички розпочалися, якраз у момент оголошення підсумків турніру. На трибуну вискочив молодик, вихопив у журі з рук конверт з результатами та побіг до виходу, розриваючи свій "трофей" на маленькі шматочки. Мотив такого вчинку і досі залишається невідомим. Незадоволена такою зухвалістю чоловіка, група фанатів підпалила одну з карнавальних пересувних декорацій. Почалася пожежа, яку супроводжувала бійка фанатів та масові погроми.

Дивіться також: У Бразилії розпочався найвідоміший карнавал у світі

Паоло Серджі Ферейра, президент Ліги шкіл Самби: "На жаль деякі школи просто не вміють програвати. Але це змагання, тобто гра, і якщо ти вже взяв у цьому участь, то не нарікай. Особисто моя школа також не отримала титулу переможця. Але ми поводимося шляхетно".

Цікаво, що результатів так і не оголосили. Тож, цьогорічні змагання у Сан-Паулу залишилося без переможця. Тим часом у Ріо-де-Жанейро, все пройшло мирно. А в рамках традиційного карнавалу провели ще один. Для гомосексуалістів. Взяти участь у цьому дійстві прибули туристи з різних куточків світу.

Рікардо Де Ла Росса, організатор гей-карнавалу:"Це найбільший гей-карнавал у світі. Подивіться уважно, тут танцюють не тільки жителі Ріо-де-Жанейро чи громадяни Бразилії. Сюди з’їхалися чоловіки та жінки з різних країн світу".

Офіційно карнавал завершується завтра. Втім, досвідчені танцюристи запевняють: Бразилія вибухатиме вечірками аж до кінця тижня.

Теги: жертвы бразилия карнавал
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 918