На Запоріжжі працівники Державної служби боротьби з економічною злочинністю викрили керівника квартирно-експлуатаційного відділу одного з гарнізонів Міністерства оборони України, повідомили у прес-службі МВС.

Як з’ясувалося, посадовець у минулому році за бюджетні кошти закупив у одного з товариств 276 тонн вугілля. У подальшому, упродовж серпня-вересня 2011 року прийняв це вугілля від постачальника. При цьому він достовірно знав, що товар із завищеною зольністю та вологістю, і не придатне для використання по опаленню казармено-житлового фонду, а також не відповідає якості, зазначеній в посвідченнях та умовах договору. При цьому посадовець сфальсифікував дані в актах прийому-передачі щодо кількості та якості прийнятого товару та перерахував бюджетні кошти постачальнику.

Внаслідок посадового злочину державі завдано збитки у сумі 314,6 тис. грн.

Військовою прокуратурою гарнізону за цим фактом порушено кримінальну справу за ознаками злочинів, передбачених ч.2 ст.423 (зловживання військовою службовою особою владою або службовим становищем) та ч.2 ст.366 (службове підроблення) КК України. Відповідно до норм чинного законодавства таке діяння карається караються позбавленням волі на строк від трьох до шести років; позбавленням волі на строк від двох до п'яти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років та зі штрафом від двохсот п'ятдесяти до семисот п'ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Теги: мвс злочин
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 511