Програв вибори - за ґрати. Сильвіо Берлусконі посадили на рік. Міланський суд виніс вирок колишньому прем’єру Італії за незаконну публікацію конфіденційної телефонної розмови 2005-го року. Її вели між собою головний політичний опонент Берлусконі та керівник відомої страхової групи. Бесіда стосувалася купівлі страховиками одного банку.

Берлускони приговорили к году тюрьмы

Після того, як про спілкування стало відомо  пресі, угода зірвалася. Також понад два роки тюрми отримав молодший брат політика - Паоло, який видає одну з міланських газет. Його звинувачують у придбанні цих записів. Феміда забов’язала братів виплатити майже 100 тисяч євро компенсації та судових витрат. Це не перша справа Берлусконі-старшого. Торік у жовтні його звинуватили у фінансових махінаціях. І оголосили вердикт - позбавлення волі до чотирьох років. Однак політика врятувала амністія.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: италия берлускони арешт
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1558
Загрузка...
Загрузка...