Рівно 3 роки тому у світі почалася фінансова криза. Точкою відліку стало банкрутство установи "Леман Бразерс". Банк декілька років поспіль прикрашав звітність і занадто активно видавав іпотечні кредити. Тож, коли бульбашка на ринку нерухомості США лопнула і ціни в секторі обвалилися, позичальники просто не змогли розрахуватися з боргами. І "Леман Бразерс" почав демонструвати рекордну збитковість.

"Це було жахливо. Збитки банків, фондові ринки почали втрачати інвесторів. Ринок нерухомості рухнув. А у Сполучених Штатах зафіксували позахмарний рівень безробіття. Утім, банкрутство "Леман Бразерс" також послугувало попередженням іншим фінустановам у всьому світі", - нагадує історію аналітик Карл Фезенфілд.

За твердженнями аналітиків, глобальна економіка і досі не оговталася після колапсу "Леман Бразерз". До того ж, відомий фінансист Джордж Сорос прогнозує, що трапиться це зовсім не скоро. Адже на глобальну економіку чекають нові випробування. Він запевняє, наслідки боргової кризи у єврозоні будуть у рази гіршими для всього світу, аніж банкрутство "Леман Бразерс" для господарства США. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: ubr кризис банковской системы лемон бразерс
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1499