"Лужники" - за Путіна. На московському стадіоні сьогодні проходить мітинг на підтримку російського прем’єра. Тут зібралося приблизно 100 тисяч людей.

Росіяни день захисника вітчизни відзначають мітингами. У Москві проходить акція на підтримку кандидата в президенти РФ Володимира Путіна під гаслом "Захистимо Росію". Захід організовано на Лужниках за сприяння Загальноросійського народного фронту та передвиборчого штабу прем’єра. Попри мороз, на зустріч прийшли десятки тисяч людей. З’явився і сам Володимир Путін. Вислухати своїх прихильників.

Дивіться також: У Росії стартували вибори Президента

Валерій Налімов, президент Асоціації козаків Росії: "Вот именно в день защитника отечества, защищаем свое отечество и защищаем кандидата в президенты Владимира Владимировича Путина и помогаем ему стать президентом. И будем помогать служить отечеству и русскому народу. Если будут какие-то недоделки, чиновники будут барахлить, будем поправлять этих чиновников".

Натовп розважали відомі артисти. А ще пригощали чаєм, кавою та бубликами. Втім, учасники акції, як з’ясувалося, і самі веселитися вміють.

Втім, мітингувальники запевняють: прийшли не поїсти чи розважитися. А з іншою метою.

Вадим Моторін, працівник Держдуми РФ: "Я думаю, что показать своим приходом, что народ доверяет Путину. Я думаю, что поддержка, таким образом, сработает, в том числе и на то, что он будет себя крепче чувствовать. Я думаю, что это надо сделать".

Мітинг на підтримку Путіна так чи інакше зачепив усіх. На станціях московського метро "Фрунзенська" та "Спортивна" спостерігають великі скупчення людей. Які продовжують прибувати, хоча за словами поліцейських вільних місць на стадіоні "Лужники" більше не має. Тож, всі, хто запізнився, повертаються до метрополітену грітися.

Теги: россия выборы путин митинг
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 892