Кримінальні справи за фактами вибухів у Дніпропетровську в листопаді 2011 року та квітні 2012 року не об'єднували в одне провадження, повідомила прокурор Дніпропетровської області Наталія Марчук.

СБУ составила фотороботы подозреваемых во взрывах в Днепре

"Кримінальну справу за фактом вибухів, що сталися в Дніпропетровську 27 квітня 2012 року розслідує центральне слідче управління Служби безпеки України. Ніякого об'єднання з кримінальною справою за фактом вибуху урни 16 листопада 2011 року не було. Зазначені кримінальні справи розслідуються окремо", - повідомила Марчук по телефону агентству "Інтерфакс-Україна".

Дніпропетровці зрозуміли, що їх хочуть залякати

Крім того, відповідаючи на питання журналіста, прокурор зазначила, що для координації зусиль правоохоронних органів по розкриттю цього злочину з 27 квітня до сьогоднішнього дня в Дніпропетровську перебувають генеральний прокурор Віктор Пшонка, глава СБУ Ігор Калінін, міністр внутрішніх справ Віталій Захарченко.

СМИ сообщают о гибели раненых при терактах в Днепре

Як повідомлялося, 16 листопада 2011 року вночі в Дніпропетровську в районі зупинки громадського транспорту "Центральна", розташованої поруч з торговим центром ЦУМ, стався вибух невстановленого вибухового пристрою, яке знаходилося в бетонній сміттєвій урні. В результаті вибуху загинув громадянин України. За фактом вибуху було порушено кримінальну справу за п.5 ч.2 ст.115 Кримінального кодексу України (умисне вбивство), проте в результаті проведених слідчих дій прокурор Дніпропетровської області виніс постанову про перекваліфікацію складу злочину за ознаками ч.3 ст.258 КК ( теракт).

20 квітня 2012 року вдень у Дніпропетровську протягом 1,5 годин прогриміло чотири вибухи. Постраждали 30 людей, 26 з них були госпіталізовані. Слідчі СБУ розслідують кримінальну справу, порушену прокуратурою Дніпропетровської області за ч.2 ст.258 (терористичний акт) Кримінального кодексу України.

Теги: днепропетровск взрывы дело
Источник: gazeta.ua Просмотров: 794