Обшуки на підприємствах кінематографічної галузі пов’язані з ухиленням від сплати податків в особливо великих розмірах. Про це заявила ДПС у м. Києві, коментуючи інформацію про нібито неправомірні дії працівників податкової міліції під час слідчих дій.

ДПС у м. Києві офіційно заявляє про те, що 5 квітня цього року справді проводилися слідчі дії на одному з підприємств кінематографічної галузі. Підставою для цього стала несплата податків на суму понад 18 млн. гривень. Правомірність нарахування зазначених коштів підтверджено Апеляційним судом м. Києва. Вилучені під час обшуків документи та техніка мають відношення виключно до обставин кримінальної справи. При цьому обладнання, необхідне для організації виробничого процесу дубляжу фільмів - не вилучалося.

Також ДПС України категорично спростовує інформацію про так звані „маски-шоу”, адже станом на сьогодні використання під час слідчих дій захисних масок заборонене керівництвом податкової міліції України.

Разом з тим, ДПС наголошує, що під час проведення слідчих дій, скарг на дії працівників податкової міліції від представників підприємства не надходило, повідомила прес-служба столичної ДПС

Теги: обыск налоговая студия дубляжа
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 877