Жарт Феміди. На лаві підсудних може опинитися сам суддя Сергій Вовк. Який головував на процесі Юрія Луценка. Йому згадали старі гріхи. Сьогодні Верховний суд України зобов’язав переглянути справу. Вовка звинувачують у підробці рішення суду, викраденні цивільної справи і шахрайському заволодінні земельною ділянкою.

Сліпа Феміда зіграла злий жарт. тепер на лаві підсудних сам суддя Вовк. Йому інкримінують хабарництво.

Дивіться також: Суд взявся за Вовка, що засудив Луценка

Не минуло й тижня з моменту винесення вироку Юрію Луценку, як Сергію Вовку пригадали 2009-й рік.

Тоді прокуратура Києва порушила кримінальну справу за винесення свідомо неправосудних рішень у цивільних справах. Однак улітку того ж року постанову скасували.

Через реформу судової системи з літа 2010-го Верховний суд не зміг розглянути подання, оскільки був позбавлений відповідних повноажень.

"Суд апеляційної, касаційної інстанції з порушенням вимог КПК вдався до оцінки доказів. Фактично під час дослідчої перевірки було зібрано достатньо даних, які вказують на наявність підстав для порушення кримінальної справи”, - каже представник Генпрокуратури Микола Курапов.

2012-го з’явилися нові обставини у справі. Тож Верховний суд її переглянув. Проте ухвали та рішення, які приймав суддя Вовк, - залишаться в силі. Навіть, якщо його визнають винним, кажуть юристи.

Андрій Мазуркевич, юрист: "Його рішення, вирок не будуть переглядати, вони не скасовуються".

Якщо суддю екс-міністра МВД визнають винним, йому загрожує від двох до восьми років позбавлення волі.

Сергій Вовк був головуючим суддею у справі Юрія Луценка. Екс-міністр внутрішніх справ неодноразово подавав клопотання про відвід цього служителя Феміди саме через порушення проти нього кримінальної справи.

Теги: суд луценко политика происшествие судья вовк
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1840