Кожен шостий українець взяв кредит у банку. Із них, за оцінкою самих фінустанов, 30% - проблемні. Натомість, експерти констатують, усі 70% мають труднощі з поверненням боргів. А це понад чотири мільйони громадян. Більшість отримувала гроші без належної перевірки платоспроможності.

Наталія Миколаївна із сином у 2008-му отримали 400 тисяч доларів позики на будинок. Справно внесли лише перший платіж, а другий уже віддавали із запізненням - почалась криза. Через півроку повертати кошти взагалі не мали змоги. Тож банк виставив дім на торги, а згодом взяв його на свій баланс і дав місяць на виселення. Щоправда, мешканці кажуть: вигнали їх раніше, до того ж незаконно. Як і привласнили помешкання.

"При этом нет решения на то, что собственность не наша, не скасована судом, о том, что есть решение на выселение нас и у банка нет полномочий выселять, есть полномочия у милиции у исполнительной службы, значит банк пришле самовольно выкинул со двора и при этом сегодня он керует, а мы бегаем ищем защиты и нигде ее не можем найти", - розповідає поручителька Наталія Єгорова.

Тож тепер виселена жінка із чоловіком живуть у знайомих, а дії банку оскаржують аж у п’яти судах. Тим часом у фінустанови свій варіант розвитку подій. Там зазначають: позичальники громадяни Росії, і будинок забрали законно.

"Громадянином Єгоровим С.О. були порушені умови кредитного договору, а саме, порушено графік погашення заборгованості за кредитним договором. Повідомлення-вимоги та листи банку регулярно ігнорувались, Єгоров С.О. та фінансовий поручитель Єгорова Н.М. уникали телефонних розмов з представниками банку. На протязі більше 2.5 років, будь-які погашення вище вказаними особами, в рахунок погашення кредитної заборгованості не надходили" - начальник відділу судового врегулювання банку Покоєвич А.О

У фінустанові кажуть: будинок тепер їхня власність на цілком законних підставах. І банкіри можуть розпоряджатися нерухомістю на свій розсуд. Розповідає телеканал UBR.

Теги: суд ипотека выселение ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 1713