Столиця Таїланду йде під воду. Дамби міста не витримують натиску стихії. Це найбільша за останні 50 років повінь. Туристи у паніці тікають із країни.

"На початку року багато відпочивальників бронювали тури на цей період. Але тепер, коли країна під водою, майже всі клієнти скасували замовлення. Залишилося кілька відчайдухів. Багато держав попереджають мандрівників про стихію і просять не їхати до Таїланду", - розповідає Сутера Сікават, власниця туристичної агенції.

Сьогодні губернатор Бангкоку повідомив, що рівень води у річці Чао Прая перевищив два метри і подолав рекорд 15-річної давності. За прогнозами фахівців, до вихідних води піднімуться на 10 сантиметрів вище розташованих у місті дамб і шлюзів.

"Перша ідея була поїхати до Таїланду, але пробути там місяць я не готовий. Через ці повені ми також відмовилися від поїздки до Камбоджі, В’єтнаму та Лаосу", - сумує Себастьян Соліс, турист з Чилі.

За останніми даними, з липня стихія забрала життя 366 людей і знищила тисячі житлових будинків. Понад сто тисяч мешканців втратили дах над головою, понад півмільйона звернулися по медичну допомогу. Всього у результаті водопілля постраждало більше ніж три мільйони осіб. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: таиланд жертвы туристы потоп ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 930