Новий сплеск насилля в Єгипті. У кількох районах Каїра запровадили комендантську годину у зв'язку з заворушеннями, які почалися увечері в неділю після демонстрації коптів. Про це заявив прем'єр-міністр Єгипту Ессам Шараф . За останніми даними, в результаті зіткнень військових з демонстрантами загинули 24 людини, постраждало не менше двохсот. Учасники акції протесту закидали військових камінням і пляшками із запальною сумішшю, відбирали у них зброю і підпалили кілька автомобілів.

"Дорогі співгромадяни, я вірю у ваш патріотизм, і вашу вірність Богу і державі. Остерігайтеся непорозумінь між вами. Я закликаю вас до спокою і нехай Бог пошле прокляття тим, хто порушить його. І нехай бог захистить Єгипет, його революцію і його народ", - закликав громадян прем'єр-міністр Єгипту Ессам Шарафі.

Християни-копти складають приблизно 10% населення мусульманського Єгипту. Більшість з них звинувачують правлячу у країні військову раду в дуже м'якому поводженні з тими, хто нападає на церкви. Всього в демонстрації взяли участь приблизно 10 тисяч чоловік. Пікетники вимагали від уряду звільнити губернатора провінції Асуан, а також звинувачували державне телебачення в тому, що воно розпалює міжрелігійну ворожнечу. Розповідає телеканал UBR.

Теги: египет ubr демонстрации. копты
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 432