Час зупинився. У Греції до страйків приєдналися працівники Міністерства культури і туризму. Усі музейні заклади країни закрили свої двері для відвідувачів на дві доби. На акцію протесту вийшли понад тисячу співробітників. Вони невдоволені останніми заходами жорсткої економії і погрожують продовжити страйк до наступного тижня. Слід зазначити, що туристична сфера у Греції - одне з основних джерел надходжень до держскарбниці.

"Ми протестуємо проти планів уряду відправити у "робочий резерв" 30 тисяч державних службовців. Високопосадовці хочуть створити нову модель розвитку, за якої вони нав'язуватимуть нам зарплату, як у Китаї та Індії, уріжуть усі права трудящих, які ще залишилися", - пояснює Адамантіос Красанакіс, глава профспілки.

Звільнення держслужбовців одна з основних вимог "трійки" кредиторів для отримання чергового траншу позики у листопаді. Без зовнішньої підтримки Греція не може фінансувати свій 350-мільярдний борг і змушена буде оголосити дефолт. Хвиля страйків проти політики "затягування поясків" у цій країні не вщухає. Невдоволені усі: вчителі, підприємці, працівники культури, таксисти, сміттярі. Так, із 5 жовтня у грецьких мегаполісах зібралися сотні тисяч тонн непотребу. А транспортники попереджають: у четвер і п’ятницю в Афінах 48-годинну акцію протесту влаштують і водії автобусів. Розповідає телеканал UBR.

Теги: музеи греция забастовки ubr
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 588