У гучній справі спортсмена-вбивці - нові факти. Поліція знайшла в будинку легкоатлета з ПАР Оскара Пісторіуса закривавлену биту. Поки що слідство не знає, чия кров на речовому доказі. Версії дві: або ним Оскар бив свою кохану або ж вона відбивалася цим знаряддям від бойфренда.

Решение суда о выведении депутатов с заседания по делу об убийстве Щербаня неправомерное

У справі всесвітньо відомого атлета Оскара Пісторіуса, якого звинувачують у вбивстві коханої, з'явилися нові докази. Під час обшуку в будинку спортсмена поліція виявила закривавлену биту для гри в крикет. Свідченням обвинуваченого поліція не вірить, і припускає, що він переслідував свою жертву. Подейкують, останнім часом пара постійно сварилися через ревнощі Пісторіуса. Щоправда, родичі досі вірять у те, що Оскар не винен. Не відвертаються від нього поки-що і фани:

Піт Ван Зіл, адвокат Оскара Пісторіуса : " Я можу вам сказати, що Оскара морально підтримують шанувальники. Це справді колосальна допомога.  Йому пишуть не тільки південноафриканські фани, а й люди зі всього світу".

Из-за кадровых перестановок в милиции некому раскрывать преступления, – Москаль

Преса ж продовжує видавати на-горА цікаві факти з життя Пісторіуса. Виявляється, легкоатлет любив похвалитися вогнепальною зброєю. А за місяць до трагічного інциденту ледь не застрелив відвідувача одного з ресторанів через необережність. Слухання у справі бігуна- ампутанта призначені на вівторок. Спортсмен уже скасував усі заплановані старти за своїми контрактами.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, Google+, Facebook, Instagram.

Теги: факты спортсмен убийство
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 878
Загрузка...
Загрузка...