У столичному зоопарку тварини вмирають від ... хорошого життя. Їх і лікують, і повноцінно годують, навіть відеоспостереження у вольєрах встановлять, а вони не живуть. Лічені дні лишилося жити тигру і горилі.

900 тисяч гривень. Стільки столичний зоопарк планує витратити на встановлення ... відеокамер у вольєрах. Гроші знайшли у власній скарбниці. А ще керівництво зоопарку запевняє: тварини забезпечені їжею на всю зиму, а за хворими наглядають .... два ветеринари. Та попри, на перший погляд, хороше життя, помирати звірі не перестали. Днями у зоопарку отруїли рідкісних оленів Давида. У вересні померли зебра та плямистий олень. Дирекція закладу списала це на старечі болячки. Новий директор зоопарку ці невдачі на свій рахунок не списує.

"Я не збираюся, поки що, залишати цю посаду. Доки Київська міська адміністрація в особі її голови не прийме такого рішення. Якщо вирішить, що я не є фахівцем і не можу представляти Київський зоопарк, і буде відповідне розпорядження, я піду", - заявив директор Київського зоопарку Сергій Толстоухов.

Аби публіка була морально готовою у зоопарку навіть не приховують - на межі смерті тигр і горила. Причина - все та ж старість, твердить керівництво зоопарку. Утім, показати звіринець медійникам керівники закладу категорично відмовилися. Менш як за півроку після приходу нового керівництва у зоопарку померло за неофіційними даними близько 500 тварин, за офіційними - 62 особини. Минулоріч київський зоопарк потрапив у десятку найгірших у всьому світі. Список склала недержавна організація американських журналістів. Повідомляє телеканал UBR.

Теги: киевский зоопарк ubr смерть животных
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 2934