Поліція Мексики знайшла два автомобілі з людськими тілами. Їх просто покинули на одній із площ міста Веракрус. Серед загиблих - 23 чоловіки і 12 жінок. На трупах також виявили сліди тортур. Правоохоронці заявляють, що всіх упізнали. Жертви мали судимості та були задіяні в наркоторгівлі. Як повідомляють ЗМІ, вони входили до наркокартелю під назвою "Ель Гольфо". А знущалися над ними члени іншого злочинного угруповання – "Лос Зетас". Про це свідчить записка, яку знайшли в машині. За фактом масового вбивства поліція ініціювала детальне розслідування.

"Ми знайшли ці два автомобілі, заповнені тілами, і відразу почали розслідування. Виявилося, що всі загиблі були пов’язані зі злочинною діяльністю, викраденнями людей, здирництвом, убивствами. Імовірно, їх позбавили життя члени іншого угруповання", - заявив Генеральний прокурор Веракруса Реналдо Ескобар. Повідомляє телеканал UBR.

Хотите первыми получать важную и полезную информацию о ДЕНЬГАХ и БИЗНЕСЕ? Подписывайтесь на наши аккаунты в мессенджерах и соцсетях: Telegram, Twitter, YouTube, Facebook, Instagram.

Теги: мексика ubr наркоторговля убитые
Источник: Украинский Бизнес Ресурс Просмотров: 883