Німецька авіакомпанія "Люфтганза" скасувала чотириста внутрішніх рейсів. Сталося це через страйки працівників аеропортів, які вимагають збільшення зарплати. Іншій авіакомпанії - Ейр Берлін - також довелося відмовитися від кількох своїх маршрутів. Пасажирам радять добиратися до пунктів призначення залізницею.

Карстен Тум, пасажир: "Я планував летіти до Берліна на важливу зустріч о дев'ятій, а тепер змушений залишатися тут увесь день. Переборонювати рейс також неможливо - їх скасували. Тож я мушу їхати потягом чотири години до Берліна. Чому страйкарі не можуть розв’язати свої проблеми по-іншому?".

Андре Моріс, пасажир до Нью-Йорка: "Звичайно, це дратує, але я безпосередньо не зазнав незручностей. Працівники летовища повинні висловити свою точку зору. Вони теж страждають від цього".

У Мюнхені, Дюссельдорфі, Штутгарті та Кельні також збої в авіасполученні. Нагадаємо, профспілки оголосили проведення загальнонімецького страйку. Вони вимагають, аби працівникам аеропортів підвищили зарплату на 6,5%.

Теги: аэропорт германия протест авиасообщение
Источник: Телеканал UBR Просмотров: 1297